REGULAMIN KAWIARNI MIAU CAFE 

Nasza kawiarnia jest wyjątkowa. Różni się od tych, które możesz spotkać na każdym rogu tym, że jest także domem dla kotów. Zatem, by zapewnić im komfortowe warunki mieszkalne ustaliliśmy kilka zasad. Zapraszamy do lektury!

🐾 Na sali z kotami obowiązuje ograniczenie wiekowe.

Na kociej sali mogą przebywać osoby dorosłe oraz dzieci, które ukończyły 13 rok życia. Nie robimy wyjątków od tej reguły! Część barowa kawiarni jest dostępna dla wszystkich gości.  

🐾 W lokalu obowiązuje samoobsługa, dlatego zamówienie możesz złożyć wyłącznie przy barze. Nasi wyszkoleni bariści chętnie doradzą Ci w wyborze kawy, więc śmiało pytaj   Nie zapomnij zabrać ze sobą naczyń, gdy będziesz opuszczać kawiarnie. Postaw je we wskazanym przez nas miejscu  

🐾 W trosce o bezpieczeństwo kotów, podczas przemieszczania się między salami upewnij się, czy na pewno drzwi za Tobą są zamknięte. Koty są sprytne i wykorzystają każdą chwilę nieuwagi.

🐾 Wypoczęte i zrelaksowane koty to najlepsze towarzystwo!   Uszanuj ich prawa i poczucie bezpieczeństwa. Zanim zdecydujesz się pogłaskać kota lub podrapać go za uchem, upewnij się, czy czuje się z tym komfortowo. Prosimy też o niepodnoszenie kotów – nic na siłę, jeśli będą chciały same przyjdą  

🐾 Chcesz upamiętnić swoją wizytę w Miau Cafe? Super! Nie zapomnij udostępnić swojej fotki, by pochwalić się znajomym  . Pamiętaj tylko, by wyłączyć lampę błyskową – kot może wystarszyć się flasha.

🐾 Nasze koty spożywają posiłki o wyznaczonych porach, a pokarm jest dostosowany do ich potrzeb żywieniowych. Mogą być karmione wyłącznie przez swoich opiekunów. Nie dokarmiaj kotów, nawet jeśli będą się tego domagały. A dobrze wiemy, że potrafią być przekonujące. Zrozum – to wszystko dla dobra ich brzuszków i zdrowia  

🐾 Nie prowadzimy rezerwacji stolików – kto pierwszy ten lepszy!   Jeśli w dniu Twoich odwiedzin na kociej sali zabraknie miejsc, mamy jeszcze wolne stoliki na cześci barowej. Tam, w towarzystwie naszych baristów, możesz poczekać na stolik u kotów. Kto wie, może dowiesz się czegoś ciekawego na temat kawy?  

Share This