3 i 4 marca zapraszamy do Miau Cafe na bazarek charytatywny dla podopiecznych grupy ProFelis ♥ Do kupienia będą m.in. książki, zakładki do książek, biżuteria, ręcznie robione gadżety, w tym poduszki i posłanka dla kotów oraz wiele, wiele innych.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na działalność grupy, w tym przede wszystkim na karmę, kastracje/sterylizacje oraz leczenie i rehabilitację podopiecznych.

W trakcie trwania bazarku zapraszamy na rozmowy o kotach i nie tylko – w niedzielę będzie dodatkowo możliwość porozmawiania z koordynatorką kampanii VivaZdrowie (która jest jednocześnie wolontariuszką ProFelis) i zadania dowolnych pytań na nurtujące Was tematy żywieniowe, ze szczególnym uwzględnieniem różnych aspektów dotyczących diety roślinnej :)

ProFelis to grupa wolontariuszy działająca w ramach Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt -Viva!. Opiekujemy się kotami wolno żyjącymi i bezdomnymi na terenie Warszawy i okolic: sterylizujemy je, leczymy oraz szukamy im domów tymczasowych i stałych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcących napić się pysznej kawy i jednocześnie wspomóc podopiecznych Fundacji:
3 i 4 marca
Miau Cafe, ul. Naruszewicza 30,
wejście od Al. Niepodległości, przy stacji metra Wierzbno.
Do zamiauczenia ♥